Tworzenie stron internetowych Gniezno, Poznań, Września

Strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojej firmy.

Bez znaczenia jest to, czy Twoja firma dopiero zaczyna funkcjonować w sieci, czy może już jesteś rozpoznawalny w internecie – nowoczesna, szybka i responsywna strona internetowa to Twoja wizytówka.

Zadbaj o swój wizerunek i pokaż się z lepszej strony.

Hosting / Domena / Strona internetowa

Darmowy certyfikat SSL

Oszczędź swój cenny czas na szukanie domeny, hostingu czy np. certyfikatu SSL. Jeżeli potrzebujesz kompletnych rozwiązań – pisz / dzwoń!

przede wszystkim…

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie responsywnych i nowoczesnych stron internetowych. Nieszablonowe projekty, nieograniczona ilość pomysłów, doświadczenie

Pozycjonowanie stron internetowych

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych. Audyt SEO i optymalizacja, analityka internetowa, analiza słów kluczowych i konkurencji

Bezpieczeństwo stron internetowych

Zabezpieczanie stron internetowych przed nieautoryzowanym dostępem. Instalacja certyfikatów SSL. Przenoszenie stron internetowych na inny hosting

Profesjonalne strony internetowe / sklep internetowy / certyfikat SSL

Oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych, dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań. Nasz zespół doświadczonych specjalistów zadba o każdy szczegół, aby Twoja strona była przejrzysta, funkcjonalna i estetyczna.

Projektujemy strony responsywne, czyli dostosowane do wyświetlania na różnych urządzeniach, co zwiększa zasięg Twojego biznesu. 

Oferujemy również usługi w zakresie optymalizacji i pozycjonowania strony, co wpłynie na jej widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Jesteśmy dostępni dla klientów z Gniezna i całej Polski. Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie idealną stronę www!

laptop-593673_1920

Tak w dużym skrócie - jak i dlaczego?

WordPress - nowoczesne strony internetowe

WordPress, WordPress i jeszcze raz WordPress! Jest to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. WordPress wyróżnia się przede wszystkim prostotą użytkowania. Swobodna edycja treści strony internetowej to podstawa. Kompletna usługa obejmuje przygotowanie strony internetowej w taki sposób, aby każdy mógł budować treści, wstawiać galerię, dodawać nowe wpisy na blogu – i o to przecież chodzi! 

 

Wybierając rozwiązania oparte o systemy zarządzania treścią CMS – w moim przypadku WordPress – wybierasz niezależność. Ciężko opisać wszystkie funkcjonalności Worpdpress’a – zresztą nie ma najmniejszego sensu! O potędze WordPressa świadczą przede wszystkim liczby – ok 30 % strona na świecie zbudowanych jest na WordPressie. 

Sam proces projektowania strony internetowej jest dla mnie czystą przyjemnością i trochę też zabawą. Wiele lat nad tym pracowałem. Poświęciłem wiele godzin przy komputerze, aż doszedłem do swojego punktu widzenia i utwierdzam się w tym coraz bardziej.

Szkielet graficzny strony budowany jest przeze mnie od podstaw. Wykorzystuje odpowiednie pluginy, które pozwalają mi swobodnie projektować stronę. Można by to porównać do układania klocków tylko że na stronie. W połączeniu z ciekawym pomysłem można stworzyć coś naprawdę fajnego. I o to przecież chodzi. Nie będę czarował, że poświęcam 31 dni miesiąca po 12 godzin dziennie na stronę tylko po to żeby móc pobrać odpowiednie gratyfikacje finansowe. Czas tworzenie strony internetowej uzależniony jest przede wszystkim od ilości materiałów na stronę. Myślę, że ceny są uczciwe za uczciwą pracę.

Wszystko to umożliwia mi … WordPress

Tak w dużym skrócie ode mnie dla Ciebie

Trudno sobie wyobrazić w dzisiejszych czasach stronę internetową, która nie otwiera się prawidłowo na telefonie czy tablecie. Nie pozwól, aby Twoja strona była ignorowana przez google z tego właśnie powodu. Konsekwencji jest znacznie więcej. Na źle zaprojektowaną stronę internetową użytkownicy po prostu nie wchodzą. Jeżeli chcesz sprawdzić czyjeś usługi a musisz się gimnastykować  się z wyświetleniem zdjęcia – to nie jest dobrze. Oczywiście nie w każdej firmie biznes kręci się wokół strony internetowej, ale posiadanie poprawnej strony jest już standardem.

Prawdopodobnie nie raz miałeś problem z dodzwonieniem się do swojego projektanta strony www, żeby “wrzucił nowe fotki i opisy”. Tak to już jest. Wychodząc naprzeciw potrzebom daje Ci swobodny dostęp do panelu administracyjnego, gdzie możesz robić co chcesz. Dosłownie. Masz nowe zdjęcia do galerii to je po prostu dodajesz. Bardzo fajne rozwiązanie, które dostajesz w standardzie. Stajesz się niezależny.

Nic wielkiego a jednak czasami może sprawić problem. Nie każdy wie gdzie zarejestrować domenę, jaką ma mieć nazwę, jakie będą opłaty za rok. Wszystko ogarniam ja jeżeli jest taka potrzeba i udzielam pełnej informacji. 

Jeżeli nie masz swojego miejsca na stronę internetową to również mogę zaoferować takie rozwiązanie. Pierwszy rok jest gratisowy – kolejny za opłatą. Wszytko dostaniesz w ofercie! Robienie kopii masz z głowy, a uwierz mi – mało kto tak naprawdę w ogóle o tym myśli.

Do każdej zaparkowanej domeny masz możliwość założenia  do 10 skrzynek pocztowych. Jeżeli potrzeby są większe to ustalamy indywidualne warunki, tak żeby wszyscy byli zadowoleni.

Przygotowanie poprawnej strony internetowej do pozycjonowania z wstępnym pozycjonowanie. Jeżeli masz już stronę, ale wyniki w wyszukiwarce są nie najlepsze to pomogę Ci zoptymalizować Twoją stronę. Jeżeli Twoja strona ładuje się za długo, nie jest semantyczna, ma za dużo niepotrzebnych skryptów, obrazy na stronie mają za duży rozmiar – robimy!

Profesjonalne podejście do zlecenia

Rynek stron internetowych bardzo szybko weryfikuje wykonane prace. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na swobodne podpisywanie się pod swoimi stronami. Wszystkie wykonane strony tak miały wyglądać

Zrozumienie

Nie zawsze to co ja widzę spodoba się Tobie - i to jest zupełnie normalne. Koszula którą dzisiaj mam na sobie niekoniecznie musi podobać się Tobie i w drugą stronę to również tak działa. Musimy się dogadać! Wprowadzamy wtedy odpowiednie zmiany, tak żeby znaleźć wspólny mianownik do dalszej współpracy. Wzajemnie zrozumienie jest ważne – praca ma sprawiać radość!

Otwarty umysł

Porównuję swoją pracę do pracy artystycznej i podpisuje się pod tym obiema rękoma. Zawsze mam plan i pomysł na jego wykonanie. Nie zostaje w tyle – sprawdzam rynek i wiem co jest teraz na czasie. Wszystko to po to, żebyś był zadowolony ze swojej strony a ja z efektów pracy!

Dyzpozycyjność

Jestem dla Ciebie. Szanuje Twój i swój czas. Jeżeli ustalamy priorytet na Twoją stronę internetową to działam na najwyższych obrotach. Nie oszukujmy się – jest to obustronna korzyść. Ja pracuje nad nowym zleceniem a Ty pozyskujesz nowych klientów z sieci

Scroll to Top
Verified by MonsterInsights